Kolejna aktualizacja cen:
0
8
8
Min./Sek.
Aktualnie nie masz żadnych produktów w koszyku.

~ Trwają prace konserwacyjne portalu. Zapraszamy na stronę www.bessergold.de ~

1 uncja

Od najdawniejszych lat srebrne monety były używane jako środek płatniczy. Około 40 razy częściej używanym niż złoto. W Cesarstwie Rzymskim, żołnierz otrzymywał dziennie 1/10 uncji srebra żołdu. W Egipcie robotnik za cały dzień pracy dostawał ok 1/15 uncji srebra. Dobrze to pokazuje skalę niedowartościowania tego metalu, szczególnie biorąc pod uwagę, że obecnie na świecie jest tylko ok 520 milionów uncji co z porównaniu z całą populacją ludzi na Ziemi daje 1/14 uncji srebra na jedną osobę na Świecie. Czy nie jest to aby bardzo maleńko?

16 produkt(ów)

Produktów na stronie

Siatka Siatka  Lista Lista 

Malejaco

16 produkt(ów)

Produktów na stronie

Siatka Siatka  Lista Lista 

Malejaco

Nasze Godziny pracy

BESSERGOLD.de - Geschäftszeiten

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 12.00 | 14.00 - 17.00, a także w Soboty na życzenie. Zamówienia wpływające poza godzinami pracy potwierdzamy następnego dnia roboczego. Cena zakupu ustalana jest wg. bieżących cen SPOT i pozostaje bez zmian, aż do dnia zrealizowania transakcji.

Odbiór osobisty we Wrocławiu

BESSERGOLD GmbH - Sofortabholung Lagerbestand

Zachęcamy do korzystania z możliwości odbioru osobistego i płatności gotówką we Wrocławiu. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informację o możliwym terminie odbioru zamówienia. Przy odbiorze towaru zawsze obowiązuje cena z dnia zakupu.

Portal nieczynny 

BESSERGOLD GmbH - Portal geschlossen

W dni ustawowo wolne od pracy na portalu pojawi się komunikat „Portal nieczynny”. Będzie to oznaczać, że składanie zamówień nie jest wtedy możliwe. Dodatkowo zamieszczona zostanie informacja o terminie wznowienia działalności portalu.