Kolejna aktualizacja cen:
0
5
1
8
Min./Sek.
Aktualnie nie masz żadnych produktów w koszyku.

~ Trwają prace konserwacyjne portalu. Zapraszamy na stronę www.bessergold.de ~

5 uncji

Od najdawniejszych lat srebrne monety były używane jako środek płatniczy. Około 40 razy częściej używanym niż złoto. W Cesarstwie Rzymskim, żołnierz otrzymywał dziennie 1/10 uncji srebra żołdu. W Egipcie robotnik za cały dzień pracy dostawał ok 1/15 uncji srebra. Dobrze to pokazuje skalę niedowartościowania tego metalu, szczególnie biorąc pod uwagę, że obecnie na świecie jest tylko ok 520 milionów uncji co z porównaniu z całą populacją ludzi na Ziemi daje 1/14 uncji srebra na jedną osobę na Świecie. Czy nie jest to aby bardzo maleńko?

Brak produktów spełniających kryteria.

Nasze Godziny pracy

BESSERGOLD.de - Geschäftszeiten

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 12.00 | 14.00 - 17.00, a także w Soboty na życzenie. Zamówienia wpływające poza godzinami pracy potwierdzamy następnego dnia roboczego. Cena zakupu ustalana jest wg. bieżących cen SPOT i pozostaje bez zmian, aż do dnia zrealizowania transakcji.

Odbiór osobisty we Wrocławiu

BESSERGOLD GmbH - Sofortabholung Lagerbestand

Zachęcamy do korzystania z możliwości odbioru osobistego i płatności gotówką we Wrocławiu. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informację o możliwym terminie odbioru zamówienia. Przy odbiorze towaru zawsze obowiązuje cena z dnia zakupu.

Portal nieczynny 

BESSERGOLD GmbH - Portal geschlossen

W dni ustawowo wolne od pracy na portalu pojawi się komunikat „Portal nieczynny”. Będzie to oznaczać, że składanie zamówień nie jest wtedy możliwe. Dodatkowo zamieszczona zostanie informacja o terminie wznowienia działalności portalu.