Kolejna aktualizacja cen:
0
2
5
9
Min./Sek.
Aktualnie nie masz żadnych produktów w koszyku.

~ Trwają prace konserwacyjne portalu. Zapraszamy na stronę www.bessergold.de ~

50 Gram

Inwestycja w sztabki srebra to coraz bardziej zyskująca na popularności alternatywa dla inwestycji w ich złote odpowiedniki. Dzięki coraz szerszemu zastosowaniu srebra w przemyśle, wielu eskpertów jest zdania, że ten metal kryje w sobie większy potencjał wzrostu wartości niż złoto. UWAGA KLIENCI INDYWIDUALNI: Na srebrne sztabki jest nałożony pełny podatek VAT przez co efektywnie tracicie Państwo część pieniędzy. Zachęcamy do kupna małych i dużych srebrnych monet wolnych od pełnego VATu .

1 produkt(ów)

Produktów na stronie

Siatka Siatka  Lista Lista 

Malejaco

1 produkt(ów)

Produktów na stronie

Siatka Siatka  Lista Lista 

Malejaco

Nasze Godziny pracy

BESSERGOLD.de - Geschäftszeiten

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 12.00 | 14.00 - 17.00, a także w Soboty na życzenie. Zamówienia wpływające poza godzinami pracy potwierdzamy następnego dnia roboczego. Cena zakupu ustalana jest wg. bieżących cen SPOT i pozostaje bez zmian, aż do dnia zrealizowania transakcji.

Odbiór osobisty we Wrocławiu

BESSERGOLD GmbH - Sofortabholung Lagerbestand

Zachęcamy do korzystania z możliwości odbioru osobistego i płatności gotówką we Wrocławiu. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informację o możliwym terminie odbioru zamówienia. Przy odbiorze towaru zawsze obowiązuje cena z dnia zakupu.

Portal nieczynny 

BESSERGOLD GmbH - Portal geschlossen

W dni ustawowo wolne od pracy na portalu pojawi się komunikat „Portal nieczynny”. Będzie to oznaczać, że składanie zamówień nie jest wtedy możliwe. Dodatkowo zamieszczona zostanie informacja o terminie wznowienia działalności portalu.