Kolejna aktualizacja cen:
0
4
1
2
Min./Sek.
Aktualnie nie masz żadnych produktów w koszyku.

~ Trwają prace konserwacyjne portalu. Zapraszamy na stronę www.bessergold.de ~

Sztabki złota - sprzedaż

"Jeżeli system waluty złotej ma być efektywny, trzeba ustalić sztywną cenę złota i trzymać się jej. Gdybyśmy chcieli przejść teraz na system waluty złotej w klasycznym tego słowa zrozumieniu i wymienić wszystkie dolary znajdujące się w rękach podmiotów zagranicznych na kruszec, mój Boże... cena złota musiałaby być niebotyczna."

- Paul Volcker, Przewodniczący Rady Gubernatorów Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych

25 produkt(ów)

Produktów na stronie

Siatka Siatka  Lista Lista 

Malejaco

25 produkt(ów)

Produktów na stronie

Siatka Siatka  Lista Lista 

Malejaco

Nasze Godziny pracy

BESSERGOLD.de - Geschäftszeiten

Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 12.00 | 14.00 - 17.00, a także w Soboty na życzenie. Zamówienia wpływające poza godzinami pracy potwierdzamy następnego dnia roboczego. Cena zakupu ustalana jest wg. bieżących cen SPOT i pozostaje bez zmian, aż do dnia zrealizowania transakcji.

Odbiór osobisty we Wrocławiu

BESSERGOLD GmbH - Sofortabholung Lagerbestand

Zachęcamy do korzystania z możliwości odbioru osobistego i płatności gotówką we Wrocławiu. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informację o możliwym terminie odbioru zamówienia. Przy odbiorze towaru zawsze obowiązuje cena z dnia zakupu.

Portal nieczynny 

BESSERGOLD GmbH - Portal geschlossen

W dni ustawowo wolne od pracy na portalu pojawi się komunikat „Portal nieczynny”. Będzie to oznaczać, że składanie zamówień nie jest wtedy możliwe. Dodatkowo zamieszczona zostanie informacja o terminie wznowienia działalności portalu.